Zasady i Oszukiwanie

Tak jak możesz sądzić zespół adminów monitoruje grę by niwelować próby oszustw i nadużyć w ManagerLeague.
 Przez ostatnie parę tygodni zauważyliśmy, że niektórzy z graczy nie przeczytali jeszcze sekcji “Zasad Postępowania” w grze.

Przykładem może być to, że niektórzy gracze posiadają 2 drużyny i wymieniają zawodników pomiędzy tymi drużynami, nie wiedząc że jest to niedozwolone. 
By mieć pewność, ze wszyscy wiedza o tym, zamierzamy o nich tutaj porozmawiać, w jednej z sekcji tegoż manualu.

1: Ten dokument definiuje zależności pomiędzy użytkownikiem, i dostawcą Fifth Season AS (FS), dla usługodawcy ManagerLeague (ML).

2: FS jest właścicielem wszystkich danych zapisanych na serwerach, i może, w każdym momencie, zmienić lub usunąć jakiekolwiek dane.

-   Te informacje dotyczą legalnych aspektów, które są tylko by upewnić nas o tym że możemy zgodnie z prawem zarządzać grą i robić potrzebne zmiany. nie ma to wpływu na zasady w grze.

 

3: Gracz jest odpowiedzialny za jakiekolwiek akcje popełnione poprzez konto tegoż Użytkownika, nie może używać prowokującego języka, imion, albo sprawiać kłopoty w stosunku do któregokolwiek z graczy, poprzez wiadomości, forum, albo inne formy komunikowania. Jakikolwiek rodzaj spamu albo powtarzającej się wiadomości jest złamaniem tej zasady. To co jest zaliczane do powyższych wykroczeń będzie oceniane poprzez FS, pracowników FS, i wszystkich ochotników którzy są wyznaczeni do tej pracy. W niektórych miejscach na ManagerLeague lub innych bratnich stronach (...) Użytkownik może przesłać zdjęcia albo inne pliki ze swojego komputera tak aby były one widoczne w grze. Jeżeli któryś z tych plików, będzie zaklasyfikowany jako obraźliwy, lub wykraczający ponad zasady, plik będzie usunięty a konto Użytkownika natychmiastowo zamknięte.

-Ta cześć mówi o tym za co bierzesz odpowiedzialność w związku ze swoim kontem.

Lista rzeczy których nie wolno ci robić jest przejrzysta, ale dobra zasada która je podsumowuje jest następująca:

„Cokolwiek co jest zakwalifikowane jako obraźliwe, stwarzające możliwość konflktu na jakimkolwiek tle, albo cos co może spowodować ze będziesz zaaresztowany w prawdziwym życiu, nie jest dozwolone w tym wirtualnym.”

Ten tekst mówi także o tym że zespół ML i admini którzy pracują dla ML mogą decydować o tym co jest, a co nie jest dozwolone.
JEŻELI prześlesz jakiś plik, który nie będzie spełniał zasad, twoje konto może zostać zamknięte (w zależności od tego co to jest).


4:Użytkownik nie może utworzyć, lub posiadać więcej niż jedno konto, bez względu na przyczyny. Użytkownik który ma dostęp do danych innych kont, powinien zgłosić to do FS tak szybko jak się da.

-Ta część stawia limit, jedno konto na jednego użytkownika. Większość z Was o tym wie. Niedozwolone jest także opiekowanie się cudzym kontem. Poprzez opiekę mam na myśli, sytuacje w której jedna osoba podaje dane swojego konta drugiemu użytkownikowi by ten zaopiekował się kontem podczas nieobecności danej osoby. Obydwa przypadki kończą się zamknięciem obydwu kont.

5: Jeżeli dwóch lub więcej graczy ma dostęp do ManagerLeague z tego samego komputera/adresu IP, wtedy nie jest dozwolone aby te drużyny współpracowały ze sobą w żadnym stopniu. Nie jest dozwolone kupowanie i sprzedawanie zawodników pomiędzy tym drużynami. Znaczy to że nie wolno Ci wymieniać zawodników z kolegami, członkami rodziny, znajomymi ze szkoły itp.

-Jeżeli (zakładając), ty i twój brat gracie w ML, nie ma z tym żadnego problemu (jeżeli podasz swoje detale na koncie) ale w związku z bezpieczeństwem nie jest dozwolone by ci gracze wymieniali zawodników pomiędzy sobą lub grali ze sobą sparingi. Nie przejmujcie się, mamy ponad 20.000 innych kont z którymi możesz współdziałać.

6: FS będzie się starało tak bardzo jak się da, by zapewnić graczom stabilną i przyjemną rozrywkę, ale nie jest w stanie zagwarantować ze nie będzie żadnych problemów technicznych, awarii prądu, itp.

-Znów, zawiadomienie prawne mówiące o tym ze nie jesteśmy zagwarantować ze gra nie będzie miała jakiś przerw (ale jesteśmy pewni ze FS ma to za kwestie honoru i dobrego imienia by nic złego się nie działo)

7: Gracz daje FS pozwolenie na wysyłanie wiadomości o ML do gracza. Te wiadomości mogą dotyczyć zmian w systemie, zaplanowane wyłączenie systemu ze względu na prace konserwacyjne, problemy techniczne i inne ważne wydarzenia, które są związanie ze strona ML, lub innymi bratnimi stronami.

-Tutaj dajesz nam pozwolenie na to by dostawać wiadomości na temat zmian w grze i innych ważnych rzeczy.

8: Manager zdaje sobie sprawę z tego że jakiekolwiek dofinansowanie nie jest refinansowane (...) nie tyko w stosunku do tego, jakieś zakupione kredyty, które nie zostały zużyte.

-Wszystkie transakcje są permanentne, nie ma żadnych zwrotów (trochę to mówi samo za siebie).

9: Jakiekolwiek prawne skargi beda ustalane w Byretten w Oslo, w Norwegii.

-Jezeli beda jakies pytania prawne, będą się one odnosić do lokalnego prawa w Byretten w Oslo, także wszystkie procesy będą sie tam odbywać. (W rzeczywistości każdy problem można rozwiązac rozmawiając z nami, jesteśmy odpowiedzialnymi osobami)

10: Poprzez zakończenie tej rejestracji akceptujesz tą umowe, i rozumiesz ze FS może zamknąć jakiekolwiek konto (...) kogokolwiek kto może być podejrzany o złamanie wyżej napisanej umowy. Może to być wykonane bez jakiekolwiek formy kontaktu z graczem.

-Tutaj, w tej finalnej części zostajesz poinformowany o tym że poprzez zakończenie tej rejestracji zgadzasz sie na warunki tej umowy, te warunki zostaly podane po zakończeniu twojej rejestracji.

11: Jakiekolwiek konto nie używane przez okres dwóch miesięcy, może być usunięte bez ostrzeżenia. FS stara się zapewnić by gra składała się tylko z aktywnych graczy i zamierza czyścić grę z nieaktywnych graczy regularnie.

-Ta część umowy daje nam prawo by usunąć z gry każde konto nieaktywnego gracza, ma to za zadanie sprawić byśnie nie grali z dziesięcioma drużynami ktorych managerowie są nieaktywni.

Ta gra ma za zadanie być rozrywką, i tylko rozrywką. FS ma nadziejze że wszyscy gracze będą się przyczyniać  by ManagerLeague będzie jeszcze bardziej interesujące, przyjemne i serdeczne

-Nazwijmy to naszym motto, jestesmy po to by zapewnic rozrywkę, więc miłej zabawy!

Te zasady będą tutaj, i zalecamy zapisać adres tej strony w razie gdyby zmieniły się. Są jeszcze sprawy dotyczące ochrony prywatności, ale nie zamierzam o nich pisać, bo inni admini zarzucą mi że za dużo piszę.

Jeśli twoje konto zostanie zamknięte dostaniesz e-mail z procedurami, mówiacymi o tym jak możesz dostać drugą szansę (...).

Przeklinanie i obwinianie adminów nie jest metoda aby to osiągnąć.

Submitted by Stronghold on 2008, March 6 - 1:45pm.